Instant Zip

Instant Zip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,144
  • DOSYA BOYUTU 49.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Travis Peterson

Instant Zip ile kolayca Zip arşivleri oluşturabilirsiniz

Instant Zip kullanıcılara kolay bir şekilde Zip arşivi oluşturma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir arşiv yöneticisidir.

Sadece ZIP formatında arşiv oluşturmamıza olanak tanıyan program ihtiyacı gerektiği gibi karşılamaktadır. Kullanışlılığın ve pratikliğin daha çok ön planda olduğu program bu nedenle sade bir tasarıma sahiptir ve görsel olarak çok büyük şeyler sunmamaktadır. Fakat ihtiyacınız Zip arşivi oluşturmaksa Instant Zip ile bu işi saniyeler içerisinde halledebilirsiniz.

Instant Zip ile Zip arşivi oluşturmak için yapmanız gereken arşivleyeceğiniz dosyaları seçmek, yanlarındaki kutucuğu işaretlemek, arşiv dosyanıza bir isim vermek ve "Zip Files" kısayoluna tıklamaktır. Görüleceği üzere Instant Zip sizi gereksiz arayüzlerle boğuşmaktan ve karışık ayarlar yapma derdinden kurtarmaktadır.

Instant Zip ile Zip arşivi yaratma süreci genel olarak çok uzun sürmemektedir. Oluşturmak istediğiniz Zip arşivinin içindeki dosya sayısına bağlı olarak değişen bu süre yine de olabildiğince çabuk tamamlanmaktadır. Program çalışırken sistem kaynaklarınızı yormuyor ve aynı anda başka işlemler yapmanıza da olanak sağlıyor.