InstantGet

InstantGet

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 145,577
  • DOSYA BOYUTU 1.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kylinsoft

Birçok gelişmiş seçenek ve ekstra özellik ile dosya indirme işlemlerinizi kolaylık yönetebileceğiniz ve hızlandırabileceğiniz güçlü bir program olan InstantGet profesyonel bir çözüm aracı.

InstantGet programı dosya indirme işlemlerinizi 5 kat daha hızlandırabilen güçlü bir dosya indirme yöneticisi ve download hızlandırıcısı. Konusunda profesyonel bir çözüm olan InstantGet ile dosya indirme işlemlerinde birçok gelişmiş seçenek ve özellik ile belirlediğiniz öncelikler doğrultusunda detaylı bir yönetimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmekte olduğunuz dosyaları birçok bölüm halinde ayıran ve her bölüm üzerinde hızlandırma işlemi gerçekleştirerek dosyayı bütün olarak indirme süresini en aza indiren bu araç ile proxy ve site ayarlamalarınıda kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Biten download işlemlerinden sonra indirdiğiniz dosyalar arasında URL, dosya adı ve yorum gibi kıstaslara göre aramalar yapabildiğiniz InstantGet Internet Explorer, Firefox ve Opera gibi en popüler tarayıcıların tamamına destek sağlıyor ve bu tarayıcılar ile entegrasyon gerçekleştirebiliyor. InstantGet aynı zamanda YouTube, Metacafe, Break, Youku vb. diğer popüler video paylaşım sitelerinde FLV kaydedici olarakta görev yapabiliyor. Böylece en favori videolarınızı bu araç sayesinde en hızlı şekilde bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Dosya indirme işlemlerini başlatmak için URL adreslerinizi sürükle bırak ile veya diğer yöntemlerle InstantGet içerisine ekleyebilir, işlemleri ve dosyaları belirlediğiniz kategorilere göre ayırabilirsiniz.