Instapaper

Instapaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Instapaper

Instapaper Android cihazlarınız için favori yazılarınızı kusursuz formatta kaydeden ve her koşulda görüntüleme imkanı tanıyan popüler bir okuma uygulamasıdır.

Instapaper makalelerinizi, köşe yazılarınızı, dergi içeriklerinizi kaydedip okumak için saklamanızı kolaylaştıran, kusursuz format kalitesi sunan bir okuma uygulamasıdır. Kayıtlı yazılarınızı internet olmayan bir yerde dahil, ne zaman isterseniz okuyabilirsiniz.

Android için Instapaper, mobil ve tablet için optimize edilmiş yazı tipleriyle içerik okumayı her koşulda verimli ve kullanışlı kılan bir yapıya sahip. Otobüsteyken, uçaktayken, metroda veya asansörde bile kusursuz okuma deneyimi sunan program dünya çapında yüksek bir popüleriteye de sahip.

Instapaper ile ziyaret ettiğiniz web sayfalarını sadece yazı boyutunda kaydedebilir ve cihazınızın ekranına göre optimize edebilirsiniz. İnternette dolaşırken rastgele karşılaştığınız bir makaleye sonradan göz atmak için Instapaper ile kaydedin, ve artık istediğiniz anda okumaya hazır. Dikkat dağıtmayacak okuma ekranı ve çevresiyle okuduğunuz içeriğe kolaylıkla odaklanabiliyorsunuz. Okuduğunuz makale için yazı boyutu ve stili hiçbir şekilde Instapaper'da sorun teşkil etmiyor.

İndirdiğiniz her şey indikten sonra çevrim dışı ortam için de hazır hale geliyor. Yani uygulamanın belki de en güzel yanı olarak Instapaper'ı kullanmak için sürekli internet bağlantısına ihtiyacınız yok.

Instapaper her an yolculuklarda, kısa molalarda, kahve aralarında okumanız için kitaptan sonra en yakın arkadaşınız olacak.