Internet Research Scout

Internet Research Scout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • DOSYA BOYUTU 4.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteScout

Internet Research Scout, internet araştırmaları için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Internet Research Scout, internet üzerinde araştırma yaparken kullanabileceğiniz ve internet üzerinde bulduğunuz farklı içerikleri kaydedebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve yeniden görüntüleyebileceğiniz bir yardımcı programdır.

Internet Explorer ve Firefox aracılığıyla farklı web sitelerini kolayca kaydedebileceğiniz program yardımıyla, farklı HTML sayfalarını kopyalayabilir ve kaynak dosyaları yaratabilirsiniz. Aynı zamanda program yardımıyla kaydetmiş olduğunuz içerikleri CHM, PDF, HTML, RSS ve MHT formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

İsterseniz programı elektronik kitap çözümü olarak da kullanma şansına sahipsiniz. Farklı web siteleri ve kaynaklar üzerinde karşılaştığınız içeriklerle kendi elektronik kitabınızı yaratabilirsiniz.

Herhangi bir web sitesi üzerinde yer alan içerikleri indirmek istediğiniz zaman program otomatik olarak meta etiketi, anahtar kelimeler, açıklama, yazar bilgileri, iletişim bilgileri ve diğer verileri de otomatik olarak almaktadır. Aynı zaman web sitesi adı ve içeriğin bağlantı adresi de kaydedilen diğer bilgilerdir.

Farklı içerik araştırmaları sırasında kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir program olan Internet Research Scout'u denemenizi öneririm.