İstanbul Haritalar

İstanbul Haritalar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,135
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Selim Özbudak

İstanbul raylı sistemlerinin ve metrobüsün ulaşım haritası uygulaması ile bundan sonra kaybolmaya son.

İstanbul Haritalar uygulaması İstanbul'un ulaşım haritalarının, raylı sistemlerin, metronun ve metrobüsün güzergahlarını gösteren bir harita uygulaması. İstanbul'da yaşayanlar şehrin ne kadar karmaşık olduğunu ve bırakın ziyaretçileri, yerel İstanbulluların bile ulaşımda sıkıntı yaşadıklarını bilirler.

Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulamanın içerisinde bulunan raylı sistemlerin ve metroların haritaları dilerseniz gerçek rotaları ile, dilerseniz de belediyenin sunduğu hat şemaları ile birlikte gösteriliyor.

Böylece hangi noktalarda aktarma yapabileceğiniz, durakların nerelerde yer aldığı ve hangi hattın nereye gittiğine dair tüm bilgileri kolayca bulma imkanınız oluyor. Raylı hatların yanında Metrobüs'e de yer verilmiş durumda.

Metrobüs'ün duraklarının ve rotasının yer aldığı İstanbul Haritalar uygulaması sayesinde hem raylı sistemler hem de metrobüs bir araya gelmiş oluyor. Ancak ne yazık ki otobüs seferlerine ve hatlarına dair bir bilgi yer almıyor. Uygulamanın avantajlı noktalarından birisi ise bünyesindeki tüm bu haritaların offline yani internet olmadan görüntülenebilmesi ve farklı zoom seviyelerinin bulunması.