Italian Verb Conjugator

Italian Verb Conjugator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ian Tipton

Italian Verb Conjugator mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İtalyanca fiil çekimleri uygulamasıdır

Italian Verb Conjugator eğer İtalyanca öğreniyorsanız ve İtalyanca fiiller konusunda size pratik bir şekilde yardımcı olacak bir araç arıyorsanız işinize yarayacak bir İtalyanca fiil çekimleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Italian Verb Conjugator, herhangi bir internet sitesiyle ya da sözlükle boğuşmadan İtalyanca'da kullanılan 500'den fazla fiilin çekimlerine ulaşmanıza yardımcı oluyor. Italian Verb Conjugator her fiilin farklı kişilere ve farklı zaman kiplerine göre çekimlerini listelemekte. Kullanıcılar uygulama içindeki arama bölümünden çekimlerini öğrenmek istedikleri fiilin kökünü yazabiliyorlar ve sonrasında fiillerin çekimlerini listeleyebiliyorlar.

Italian Verb Conjugator'ın güzel yönü çevrimdışı olarak çalışabilmesi. İnternet bağlantınızın olmadığı yurt dışı seyahatlerinizde Italian Verb Conjugator'ı kullanabilir ve İtalyanca konuşmanız gerektiğinde aradığınız fiillere ulaşabilirsiniz. Italian Verb Conjugator eğer İngilizce biliyorsanız bir İtalyanca sözlük olarak da düşünülebillir; çünkü uygulama içerisinde yer alan fiillerin yanlarında İngilizce karşılıkları da bulunmakta.