Italian Verbs

Italian Verbs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appicenter LLC

Italian Verbs İtalyanca fiil çekimlerini bulabileceğiniz bir mobil uygulamadır

Italian Verbs eğer her zaman elinizin altında bulunacak bir İtalyanca fiil çekimleri sözlüğü arıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Italian Verbs, İtalyanca öğrenme sürecinizde size yardımcı olabildiği gibi İtalyanca konuşmanızı gerektiren yurt dışı seyahatlerinizi de kolaylaştırmakta. Italian Verbs temel olarak içerisinde İtalyanca'da yer alan fiillerin çekimlerini bir araya getiriyor. Uygulamanın arama bölümünü kullanarak çekimlerini öğrenmek istediğiniz fiilin kökünü yazıyorsunuz ve sonrasında size o fiilin çekimleri listeleniyor. Listelenen sonuçlar arasında fiilin farklı zaman kiplerindeki çekimlerine de yer veriliyor.

Italian Verbs çevrimdışı çalışabiliyor. Bu sayede internet bağlantınızın olmadığı yurtdışı gezilerinizde uygulamadan faydalanabiliyorsunuz. Eğer İngilizce biliyorsanız Italian Verbs size fiiller için bir İtalyanca sözlük olarak da hizmet etmekte. Uygulamadaki fiillerin İngilizce anlamları da görüntülebiliyor.