IZArc

IZArc

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46,539
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IZSoftware

IZArc tamamen ücretsiz bir dosya sıkıştırma ve açma programıdır. 35'ten fazla değişik sıkıştırılmış arşiv formatını destekleyen bu basit ve güçlü araç ile arşivleriniz artık kontrolünüz altında.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için dosya sıkıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

IZArcnerdeyse bütün arşivleme ve dosya sıkıştırma formatlarını destekleyen ücretsiz, kullanımı kolay ve güçlü bir araç. Modern arayüzü ve kolay kullanımı ile IZArc sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyalara erişim yapmanıza olanak tanır.

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor; 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO

Bütün Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışabilen IZArc, 256-bit AESşifreleme desteği, Anti-Virus programı uyumu, disk imaj dosyaları ISO, BIN, CDI ve NRG için sunduğu destek gibi özellikler ile küçük ve büyük arşiv dosyalarını açmanıza ve aralarında dönüştürme işlemi yapabilmenize olanak tanıyor.

Gelişmiş birçok özellik ve seçenek barındıran bu ücretsiz yazılım ile kendi arşivlerinizi oluşturabilir, hazır arşivleri açabilir veya hasar görmüş arşivlerinizi tamir edebilirsiniz. Sürükle-Bırak desteği de bulunan bu basit araçla işlerinizi en hızlı şekilde halledebileceksiniz.

Çoklu dil desteği de bulunan IZArc programının Türkçe dil seçeneği mevcut.

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.