Jadde

Jadde

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45,293
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Snail Games

Dünyanın önemli online oyun geliştiricilerinden birisi olan Snail Games tarafından geliştirilen Jadde oyunu eğlenceli, ücretsiz ve Türkçe bir MMO oyunu.

Türkiye’nin önemli online oyun geliştiricilerinden birisi olan Peak Games ekibi tarafından geliştirilen ve GameTürk tarafından dağıtılan bir Snail Games yapımı olan Jadde sosyal ağları ve sosyal oyunları birleştirmeyi amaçlayan 3 boyutlu sosyal bir MMO oyunu. Tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olarak oynayamaya başlayabileceğiniz Jadde baştan aşağı Türkçe dil desteğine sahip bir yapım olduğu için oynarken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.

Sosyal ağları ve sosyal oyunları tek bir çatı altında toplamak isteyen Jadde ülkemizde türündeki ilk ve tek yapım olarak dikkat çekiyor. 3 boyutlu bir yapım olan Jadde’nin geliştiricisi dünyanın önde gelen MMO yapımcılarından birisi olan ve birçok ödüle layik görülen uzak doğulu geliştirici Snail Games’in bir yapımıdır. Oyun ülkemizde başta olmak üzere birçok farklı ülkede yayın yapmaktadır. Ayrıca her ülkede kendi dilinde yayın yapan oyun ülkemizde de tamamen Türkçe bir yapımdır.

Benzerlerinden farklı olarak Jadde kullanıcılarına oyun içinde gerçekleştirebilecekleri birbirinden farklı birçok etkinlik sunmakta. Bunlara bir göz atacak olursak;

  • Kostüm Partisi: Oyun bünyesinde her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen bu etkinlik için önceden belirlenen 4 farklı kostümden birisine sahip olmalısınız böylece bu partiye katılma hakkına sahip olacaksınız.
  • Suçlu Kim: Oyun içerisinde önceden belirlenen suçlu bir karakter oyun içinde gezecek ve size belirtilen ip uçları doğrultusunda oyun içindeki suçluyu bulacaksınız. Bu etkinlikte düzenli olarak her hafta gerçekleştirilmektedir.
  • En Çekici Kimin Çekici: Farklı ve eğlenceli bir etkinlik olan En Çekici Kimin Çekici etkinliğinde ise elinize bir çekip alıp rakibinizi sarsmaya çalışacak ve onu alt etmeye çalışacaksınız. Oyun içindeki en tehlikeli bu etkinlik her hafta düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Bboy: En başarılı ve en iyi dansçı olabilmek adına mücadele vereceğiniz bu etkinlikte çok ama çok eğleneceksiniz. Bu etkinlik her hafta düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Gösteriş meraklısı oyuncuların kesinlikle katılmalarını tavsiye ederiz.
  • Evliler Yarışıyor: Eğer oyunda bir çiftseniz ve birbiriniz ile çok uyumlu olduğunuzu düşünüyorsanız bu yarışma tam size göre. Her hafta düzenlenen bu etkinliğe katılmak için bir eş bulmanız gerekecek.

Kurnazlığını göster, heyecanınıza heyecan katın, aşkın gücü, çöz kazan, en çirkin kim gibi daha birçok birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli etkinlik her hafta sizi bekliyor olacak. Kesinlikle oynanabilirliği üst seviyelerde olan başarılı bir MMO oyunu Jadde ile sıkılmak nedir bilmeyecek ve başından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Oyundaki evlilik kavramı da oldukça başarılı ve dikkat çeken bir ayrıntı. Oyun içinde birçok arkadaşa sahip olacaksınız birçok yeni insanla tanışıp arkadaş çevrenizi genişletebileceksiniz ve bunun yanı sıra oyunda karşı cins bir oyuncu ile anlaşabilirseniz onunla oyunda evlenebilirsiniz. Evlendiğiniz taktirde eş olmanızı gerektiren farklı etkinliklere katılma şansı yakalayacaksınız.

Jadde internette hemen hemen her zaman ihtiyaç duyacağınız birçok şeyi bünyesinde barındırır ve kolayca ulaşmanızı sağlar. Eğlenceli bir temaya sahip olan Jadde’nin ana konusu dans ve eğlence olduğu için oyunda bitmek bilmeyen ve temposu hiç düşmeyen müzikler bulunmakta. Oyunun eğlenceli yönünü her zaman hissedecek ve bu eğlenceye ortak olacaksınız.

Oyunda popüler olmak, ünlü olmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey dans yarışmalarında en iyi olmak, çünkü ne kadar çok iyi dans edebilirseniz Jadde içinde de o kadar çok popüler olur ve tanınırsınız. Dansta başarılı olmanız hem size oyunda popülarite sağlayacak hem de birçok farklı sürpriz hediye kazanmanıza neden olacaktır. Jadde bir yaşam tarzı ve eğlencenin ta kendisidir.

Bu eğlenceye sizde katılmak istiyorsanız hemen ücretsiz bir şekilde üye olmak için tıklayınız. Oyuna kayıt olabilmek için bir facebook hesabına sahip olmanız gerekiyor ayrıca üye olduktan sonra oyunun istemci dosyasını indirerek giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.