Jelli Radyo

Jelli Radyo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,437
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jelli, Inc.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde hem eğlenceli hem de kaliteli bir radyo deneyimi arıyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Not: Jelli Radyo uygulama marketinden kaldırıldığı için alternatif olarak kullanabileceğiniz "RadioActive" uygulamasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jelli Radyo Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz ilginç uygulamalardan birisi. Mobilden dinleyebileceğiniz radyolara tamamen farklı bir bakış açısı getiren uygulama sizin istediğiniz müziklerin çalınmasını sağlıyor ve bunu oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Varolan onda radyo kanalı sürekli olarak güncelleniyor ve yayın sırasında çalmasını istediğiniz parçalardan bir liste oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra bu şarkılara oy vermeli ve uygulamanın kendi tabiriyle belirtmek gerekirse “roketlemelisiniz”. Daha sonra istemediğiniz şarkıları da “patlatma” seçeneğini kullanarak kaldırtabilir, böylece kanalda çalacak olan şarkılara etki edebilirsiniz.

Diğer kullanıcılarla birlikte gerçekleşen ve herkesin en çok sevdiği şarkıların çalınmasını sağlayan Jelli Radyo uygulaması hem müzik dinleyip hem de eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin hoşuna gidebilecek uygulamalardan bir tanesi.