Jet Car Stunts 2

Jet Car Stunts 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 210
  • DOSYA BOYUTU 38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici True Axis

Jet Car Stunts 2 hız sınırlarını zorladığınız bir yarış oyunudur

Jet Car Stunts 2 oyunculara baş döndürücü bir yarış tecrübesi sunan oldukça eğlenceli bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Jet Car Stunts 2'de standart yarış oyunlarından farklı olarak çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirebileceğimiz ve havada süzülebileceğimiz yarışlara katılabiliyoruz. Bu nedenle oyunda standart arabaları da kullanmıyoruz. Oyunda kullandığımız arabalarda jet motorları bulunmakta. Bu jet motorları bize süper hızlara çıkmamızda yardımcı oluyor ve yine bu jet motorları sayesinde havada süzülebiliyor ve dengemizi sağlayabiliyoruz.

Jet Car Stunts 2'de temel amacımız uçuk bir şekilde tasarlanmış yarış pistlerinde kontrol noktalarından birere birer geçmek ve bölümleri tamamlamak. Oyunda farklı araçlar yer alıyor ve her araç kendine özel sürüş dinamiklerine sahip. Farklı oyun modlarına da yer veren Jet Car Stunts 2 kendi bölümlerinizi tasarlamanıza da imkan veriyor. Oyunun fizik motoru genel olarak oldukça başarılı bir iş çıkarmakta.

Güzel grafikler ve çılgın akrobatik hareketler bulabileceğiniz bit oyun olan Jet Car Stunts 2 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için iyi bir seçenek olabilir.