Jet Sender Mail Gönderme Programı

Jet Sender Mail Gönderme Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,924
  • DOSYA BOYUTU 5.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jet Sender

Jet Sender içerisinde mail dizayn etmek için Mail Editör (HTML Editör) barındıran, maillerinizi gruplandırabileceğiniz ve bu gruplar içerisine herhangi bir sınır olmaksızın mail adreslerini manuel olarak veya dosyalardan ekleyebileceğiniz, d

Jet Sender Object Oriented Programming (Nesne Tabanlı Programlama) mimarisine göre hazırlanmıştır. Bu sebepten dolayı diğer mail gönderme programlarına göre çok daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Jet Sender'ı kullanarak dakikalar içerisinde mail dizaynı yapabilir ve hazırladığınız reklam, tanıtım ve bilgilendirme maillerini çok kısa sürede milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

Jet Sender mail gönderimleriniz için tüm kolaylıkları bir arada sunar. Mail gönderme, mail dizayn etme, gruplandırma, 2 farklı yöntemle gönderme özellikleri dışında ayrıca domain adreslerinizin smtp sunucusunu bulmasını sağlayacak, veritabanlarınızı yedekleyecek ve bakımını yapacak, dns sunucunuz hakkında bilgi almanızı sağlayacak birçok aracıda içerisinde barındırır.

Jet Sender ile gönderilen gruptaki toplam mail sayısını, gönderilen ve gönderilemeyen mail sayısını görebilir, gönderilemeyen adresleri tek bir tıklamayla gruptan silebilirsiniz.

Jet Sender profesyonel bir biçimde log kayıtları tutar. Hangi mailin neden gitmediğinden, gönderme işleminin raporlarına ve sunucu arasındaki iletişim bilgilerine kadar tüm bilgileri sunar.

Uyarı: Programın çalışma veya kurulum esnasında oluşan sorunlar için üretici sayfasında bulunan açıklamadan yararlanabilirsiniz.