Jigty Jigsaw Puzzles

Jigty Jigsaw Puzzles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,294
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Jigty Jigsaw Puzzles, çocuk ve yetişkinlere özel hazırlanmış onlarca yapboz içeriyor.

Jigty Jigsaw Puzzles Türkçe adıyla Jigty Jigsaw Yapbozları, çocuk – yetişkin herkesin çözebileceği yapbozlar sunuyor.

Yüzlerce yapboz parçasıyla uğraşmayı seven biriyseniz son birkaç parçanın yapbozunuzda eksik kaldığını yaşamışsınızdır. Saatinizi harcadığınız yapboz sadece bir iki parça eksik kalmıştır. Bu durum sıkı bir yapboz oyuncusu olarak sinirlendirir. Bu durumda yeni yapboz alabilirsiniz ancak bu sorunu yaşamayacağınız dijital ortamda oynayabileceğiniz yapboz oyunlarına dönmek daha iyi bir seçim olacaktır. Jigty Jigsaw Puzzles (Jigty Jigsaw Yapbozları), odanızı dağıtmadan yapboz oynama keyfi sürmeniz için hazırlanmış. Farklı kategorilerde onlarca yapboz içeren oyunda dilerseniz kendi fotoğraflarınızı da yapboz olarak aktarabiliyorsunuz.

Windows 10 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirebileceğiniz onlarca yapboz oyunundan birisi olan Jigty Jigsaw Puzzles’da çocuklar ve yapboz kurtları için hazırlanmış iki seçenek bulunmakta. Çocuklarınki tahmin edeceğiniz üzere rehber çizgiler, sabit parçalar gibi yardımcı öğeler içeren olabildiğince basit yapbozlar. Yetişkinler için hazırlanan yapbozlar yüzlerce parçadan oluşuyor ve yapbozu tamamlamak için parçaları gerçekteki gibi çevirmeniz gerekiyor.

Yapboza merakınız varsa parça kaybolma derdi olmadan, başkaları karışmadan oynama keyfi sürebileceğiniz Jigty Jigsaw Puzzles’ı Windows cihazınıza indirip denemenizi öneririm.