Jotun Yeşil Adımlar

Jotun Yeşil Adımlar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 152
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Labdroids Information Technologies

Jotun Yeşil Adımlar uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek, yürüdüğünüz her 4 km için bir ağaç dikilmesini sağlayabilirsiniz.

Jotun Grup tarafından desteklenen Jotun Yeşil Adımlar uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek, yürüdüğünüz her 4 km için bir ağaç dikilmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça başarılı ve güzel bir proje olduğunu düşündüğüm Yeşil Adımlar projesi, çevreye katkıda bulunmak isteyen kullanıcıların bu isteklerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor. Jotun Grup tarafından desteklenen projede, yürüdüğünüz her 4 km için sizin adınıza bir ağaç dikilmesine vesile olabiliyorsunuz.

Dışarı çıktığınızda ya da yürüyüş yapmak istediğinizde sürekli farklı rotalar kullanarak, çevrenizdeki ağaç sayısının artmasında sizin de bir katkınız olsun istiyorsanız Jotun Yeşil Adımlar uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulama içerisindeki İstatistikler bölümünden ne kadar yürüdüğünüzü ve kaç tane ağaç dikilmesinde katkıda bulunduğunuzu görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer siz de attığınız her adımın size bir ağaç olarak geri dönmesini istiyorsanız, Jotun Yeşil Adımlar uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.