K7 AntiVirus Plus

K7 AntiVirus Plus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,030
  • DOSYA BOYUTU 109.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici K7 Computing Private Limited

K7 AntiVirus Plus kapsamlı bir güvenlik yazılımıdır.

K7 AntiVirus Plus, virüs tarama ve virüs temizleme konularında kullanıcılara yardımcı olan bir antivirüs programıdır.

K7 AntiVirus Plus sizi virüslerden, truva atlarından ve casus yazılımlardan korumak için gerekli araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Antivirüs yazılımı standart virüs tarama ve silme işleminin haricinde sisteminize virüslerin girmesini engelleyebilen bir yapıya sahiptir.

K7 AntiVirus Plus'ın gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde sisteminiz sürekli olarak denetim altında tutulur. ve bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar sızmadan tespit edilir ve kullanıcı uyarılır. K7 AntiVirus Plus ile e-postalarınız ve bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyalar denetlenir, ileri seviye bilgisayar durumu izleme ve sistem takibi işlemleri gerçekleştirilerek bilgisayarınız için bir güvenlik kalkanı oluşturulur.

K7 AntiVirus Plus bilgisayarınıza sızması diğer virüslerden daha kolay olan ve diğer virüsleri de gizleyebilen rootkitler için özel tespit etme altyapısına sahiptir. Standart tarama seçeneklerine eklenen bu özellik sayesinde bilgisayarınızın güvenliği perçinlenmektedir.

K7 AntiVirus Plus otomatik güncelleme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde antivirüs yazılımınızın virüs tanımlama bilgilerinin sürekli güncel olduğundan emin olabilir ve en yeni virüslere karşı otomatik olarak korunabilirsiniz.