KaPiGraf

KaPiGraf

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,625
  • DOSYA BOYUTU 0.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kapizone

Elinizdeki tablo verilerini kullanarak anlaşılır grafikler elde etmek için bu programı deneyebilirsiniz.

KaPiGraf programı elinizdeki veri tablolarını kullanarak tablolar ve görseller oluşturabilmeniz için hazırlanmış olan ücretsiz bir program. Bunun yanında elinizde olan tablo verilerini kolayca Excel'e aktarma imkanını da sizlere sunuyor.

Tek yapmanız gereken programın içerisinde yer alan butonları kullanarak veri setlerini program içerisine çekmek ve grafiğinizin oluşmasını beklemek. Daha sonra oluşturduğunuz grafiği pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Hareket ettirebilir, zoom yapabilir, parametreleri değiştirebilir, Excel'e export edebilir, bastırabilir, kaydedebilir, birinleri transfer edebilir ve programın sunduğu diğer şekillerde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Excel'de bulunan 32.000 veri satırı limi de program içerisinde yer almıyor.

Her ne kadar ofis programlarının içerisinde standart olarak grafik oluşturma yeteneği olsa da KaPiGraf kullanırken çok daha detaylı, çeşitli ve verilerinizi kontrol ederek grafiklerinizi oluşturabilir ve iş hayatınızdaki sunumlarınızda kullanabilirsiniz.