Karaoke Türkçe

Karaoke Türkçe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41,963
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tayfuninaloz

Karaoke Türkçe, Android telefonlarınız üzerinden istediğiniz Türkçe şarkıyı seçerek karaoke yapmanızı ve kaydetmenizi sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Karaoke Türkçe, Türkçe şarkılardan oluşan albümü sayesinde ister yalnız ister arkadaşlarınız ile birlikte karaoke yapmanızı ve söylediğiniz şarkıları kaydetmenizi sağlayan başarılı ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Favori şarkılarınızı uygulama içerisinden seçerek hemen karaoke yapabiliyorunuz. Sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı olukça rahat. Kendi zevklerinize ve o anki duygularınıza göre Arabesk, Halk Müziği, Popüler, Rock Müzik veya Türk Sanat Müziği kategorilerinden birine giriş yaparak istediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz. Şarkıların sözleri ile birlikte gelen uygulamada karaoke yaparken aynı zamanda kaydederek daha sonra oluşrduğunuz kaydı dinleme fırsatınız bulunuyor.

Uygulama henüz yeni olduğu için içerisinde istediğiniz tüm şarkıları bulamayabilirsiniz. Fakat sürekli olarak yeni şarkıları eklenerek uygulama güncellenmektedir.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz KAraoke Türkçe uygulamasına bir göz atmanızı tavsiye ederim.