Karnaval

Karnaval

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,641
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spectrum Medya Labs

Karnaval Smart TV uygulaması ile Karnaval radyo kanallarını akıllı televizyonunuzdan dinleyebilirsiniz.

Karnaval.com Smart TV uygulaması ile sevdiğiniz radyo kanallarını yüksek kalitede akıllı televizyonunuzdan dinleyebilirsiniz. Karnaval çoşkusunu akıllı televizyonunuza taşıyan uygulama, tamamen ücretsiz.

Türkiye’nin en çok dinlenin dijital radyo platformu Karnaval.com’un Akıllı TV’ler için geliştirdiği uygulama ile sevdiğiniz radyonun canlı olarak dinleyebilir, haberleri takip edebilir, hava durumuna ulaşabilir, hafta sonu için etkinliklere göz atabilirsiniz.

Türkçe pop müzik severlerin buluşma noktası Süper FM, slow müziğin değişilmez adresi JoyTurk, sizi alıp eskilere götüren, yıllar geçse de unutamadığınız şarkıların çaldığı RetroTurk, sevdiğiniz şarkıların akustik versiyonlarını dinleyebileceğiniz JoyTurk Akustik, en yeni ve popüler yabancı müzikleri dinleyebileceğiniz MetroFM, Türkiye’nin tek klasik müzik radyosu Borusan Klasik, tüm zamanların en iyi parçalarını sizlerle buluşturan Joy FM, gençlerin ve kendini genç hissedenlerin radyosu Kantin ve daha onlarca radyo kanalını Akıllı TV’niz’den canlı canlı dinleyebilirsiniz.

O anda çalan ve sıradaki parçaları da listeleyen Karnaval uygulamasında severek dinlediğiniz sanatçıların biyografi ve fotoğraflarına da ulaşabilirsiniz.