Trojan Remover

Trojan Remover

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 280,765
  • DOSYA BOYUTU 12.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simply Super Software

Trojan Remover: Windows bilgisayarlar için trojen temizleme/kaldırma programı.

Trojan Remover, Windows bilgisayarlar için trojan temizleme programı. Trojan kaldırma programı Windows XP’den Windows 10’a tüm Windows sürümlerinde çalışıyor. Program, standart antivirüs programının tespit edemediği ve etkili bir şekilde kaldıramadığı kötü amaçlı yazılımları (truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, casus yazılımları) kaldırmanıza yardımcı olur. Oldukça başarılı bir uygulama olan Trojan Remover başarılı gidişatına devam ediyor.

Trojan Remover İndir

Standart antivirüs programları kötü amaçlı yazılımları tespit etmede iyidir ancak etkili bir şekilde kaldırmada her zaman o kadar iyi değildirler. Trojan Remover, kullanıcının sistem dosyalarını veya kayıt defterini elle düzenlemesine gerek kalmadan kötü amaçlı yazılımları devre dışı bırakmak/kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Program ayrıca bazı kötü amaçlı yazılımların gerçekleştirdiği ve standart antivirüs ve truva atı tarayıcıları tarafından göz ardı edilen ek sistem değişikliklerini geri alır.

Trojan Remover, tüm sistem dosyalarını, Windows Kayıt Defterini ve açılış sırasında yüklenen programları ve dosyaları inceler. Kötü amaçlı programların çoğu sistem başlangıcında çalışır. Trojan Remover önyükleme sırasında yüklenen tüm dosyaları adware, spyware, remote access trojanları, internet solucanları ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar. Trojan Remover ayrıca Windows’un rootkit teknikleri ile gizlenen servisleri yükleyip yüklemediğini kontrol eder, bulursa sizi uyarır. Tespit edilen her truva atı, solucan veya başka kötü amaçlı yazılımlar için Trojan Remover, dosya konumunu ve adını gösteren bir uyarı ekranı açar; programın referansını sistem dosyalarından kaldırmaya önerir ve etkinleştirilmesini durdurmak için dosyayı yeniden adlandırmanızıa izin verir.

Modern kötü amaçlı yazılım programlarının çoğu belleğe yerleşir; bu da devre dışı bırakılmalarını zorlaştırır. Bu durumda bilgisayarınızı güvenli modda veya DOS’ta başlatmanız önerilir. Trojan Remover, tüm bunları sizin için yapar. Belleğe yerleşen kötü amaçlı bir yazılım bulduğunda sisteminizi otomatik olarak yeniden başlatır ve Windows yeniden başlatılmadan öncee kötü amaçlı yazılımı tamamen devre dışı bırakır.

Trojan Remover, her tarama gerçekleştirdiğinde detaylı bir günlük dosyası yazar. Bu günlük dosyası, açılışta hangi programların yüklendiği ve Trojan Remover’ın hangi eylemleri gerçekleştirdiği hakkında bilgi içerir. Günlük dosyası not defteri ile görüntülenebilir ve yazdırılabilir.

Trojan Remover’ın hızlı tarama bileşeni bilgisayarınızı her başlattığınızda otomatik olarak malware taraması yapacak şekilde ayarlanmıştır. Hızlı taramayı istediğiniz zaman elle de çalıştırabilir, her gün belirli bir zamanda çalışacak şekilde programlayabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. FastScan, tüm program yükleme noktalarını kontrol eder.

Trojan Remover ana menüsünden sürücü/klasör tara seçeneği ile tüm sürücüyü veya sürücüdeki herhangi bir klasörü tarayabilirsiniz. Windows Gezgininden tek tek dosyaları ve dizinleri tarayabilirsiniz.

Trojan Remover, hızlı ve kolay program ve veritabanı güncellemeleri sağlayan yerleşik güncelleyici içerir. Zamanlanmış Görev, günlük güncelleme kontrollerini otomatikleştirir; istediğiniz zaman elle de güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.