Kelime Ezberle

Kelime Ezberle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,728
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Murat Kılıç

Yabancı dillerdeki kelimeleri ezberlerken sıkıntı yaşıyorsanız kelime ezberleme uygulaması sayesinde daha kolay yabancı dil çalışabilirsiniz.

Kelime Ezberle uygulaması yabancı dil öğrenirken en çok sıkıntı yaşanan konulardan birisi olan kelime ezberlemeye bir çözüm olarak hazırlanmış uygulamalardan. Literatürde flashcard olarak da geçen kelime kartlarını istediğiniz dilde kendiniz hazırlayabiliyorsunuz ve böylece yabancı kelimeler içerisinde doğru olan cevapları seçmeye çalışıyorsunuz.

Özellikle ilgi alanları ve kategorilere göre de giriş yapabileceğiniz kelimeler sayesinde tüm kelimeleri karma bir şekilde değil de fonksiyonlarına göre öğrenme şansına da sahipsiniz. Dilerseniz elle tek tek ekleyebildiğiniz kelimeleri dilerseniz bir dosyadan alarak toplu şekilde de ekleyebilirsiniz.

Kelime girişlerini kendiniz gerçekleştirdiğiniz için sadece İngilizce ile sınırlı değilsiniz. Çalıştığınız herhangi bir dile ait olan kelimelerle ezber yapabilir ve dilerseniz sesli telaffuz seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz olan uygulama içerisinde rahatsız etmeyecek şekilde reklamlar da barındırıyor.