Kentkart Bakiyem

Kentkart Bakiyem

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 956
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cüneyt AYYILDIZ

Kentkart Bakiyem ile kentkartınızın bakiyesini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kentkart Bakiyem, kentkartınıza ait verileri güncel olarak gösteren ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ile kentkartınızda kalan miktarı, son yükleme yaptığınız miktarı ve son harcamanızı tarih bazında görebilirsiniz.

Kentkart bakiyenizde kalan miktarı hızlıca sorgulatarak Bakiyeniz Yetersiz sesinden kurtulmanıza yardımcı olan uygulamanın kullanımı oldukça basit. Kentkartınızın arka bölümündeki numarayı kart no bölümüne girin ve bulunduğunuz ili seçin. "Sorgula" butonuna dokunduğunuzda kentkartınızın güncel verileri ekranınıza yansıyacaktır. Dilerseniz bilgileri hatırla seçeneğini kullanarak uygulamanın bir sonraki girişinizde kentkartınızı kolayca tanımanızı sağlayabilirsiniz.

İzmir dahil 14 ili destekleyen uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise bakiyeniz belirlediğiniz sınıra ulaştığında cihazınızı titreştirerek size haber vermesi. Bunun dışında yakınınızda kentkart yükleme noktalarını da -harita üzerinde- gösteren uygulamanın push bildirim özelliği bulunmaktadır. Böylece uygulamayı açmadan kartınızın mevcut bakiyesini ve bakiye sınırında olup olmadığınızı görebilirsiniz. Ayrıca widget'lar sayesinde de cihazınızın ana ekranından ve kilit ekranından kart bilgilerinizi görmeniz mümkün.