Kill the Deer

Kill the Deer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hunting Games

Kill the Dear ücretsiz olarak sunulan bir avcılık oyunu.

Kill the Dear, vahşi yaşamın hüküm sürdüğü ormanlarda ava çıktığımız bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Android tabletlere ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ormanda yaşayan hayvanlara karşı çetin bir mücadeleye girişiyoruz.

Elimizde silahımızın olması tehlikede olmadığımız anlamına gelmiyor. Bazı canlılar gerçekten agresif bir tutum içerisine girip bize karşı saldırıda bulunabiliyor. Ölümcül olmayan atışlarda daha da kızgın hale geliyorlar. Bu yüzden attığımız her merminin hayati zarar vermesi gerekiyor.

Kill the Dear'a alıcı gözüyle baktığımızda genel olarak görsel bir uyumsuzluk olduğu hissediliyor. Sanki modellemeler, orman tasarımı ve silahlar tam oturmamış gibi. Bazen vurduğumuzdan emin olduğumuz atışların bile boşa gitmesi ise oyunun genel atmosferini olumsuz bir şekilde etkiliyor. Açıkçası çok daha güzel avcılık oyunları denemiştik. Bu bağlamda Kill the Dear'a çok yüksek puanlar veremiyoruz.

Genel olarak Kill the Dear vasat simülasyon oyunları kategorisine sokabileceğimiz bir oyun. Beklentileriniz çok yüksek değilse belki göz atmak isteyebilirsiniz fakat keyif alacağınızdan ciddi şüphelerim var.