King of Kings 3

King of Kings 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,754
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gamigo AG

King of Kings 3'un uçsuz bucaksız dünyasında çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşmaya hazır mısın? Kralların kralı olabilmek senin elinde.

Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen King of Kings 3, MMORPG türündeki online oyun severleri fantastik bir dünyaya davet ediyor. 3 boyutlu bir yapım olan King of Kings 3 daha önceleri Fiesta Online, Last Chaos gibi online oyunlara imza atan Gamigo’nun ellerinden çıkan bir yapım. Ücretsiz olmasının yanı sıra 3 boyutlu olmasıyla dikkat çeken bir yapım. Günümüzde az sayıda olan 3 boyutlu tarayıcı MMORPG oyunlarını göz önünde bulundurursak King of Kings 3 oyun severlere iyi bir alternatif olacaktır.

Eğlenceli PvP savaşları ile dikkat çeken King of Kings 3 oyun boyunca kurup güçlendirebileceğiniz takımınız ile farklı takımlara karşı girişebileceğiniz mücadeleler ile çok eğlenceli bir platform haline dönüşmekte. Arkadaşlarınızı toplayıp en güçlü takımı siz oluşturun. Bulunduğunuz krallığın en güçlü savaşçısı haline dönüşebilir ve hatta kral olmaya kadar ilerleyebilirsiniz.

Oyuna başlarken seçebileceğiniz 3 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bunlar; Warrior, Mage ve Cleric.

  • Warrior (Savaşçı): Normal kılıçlı ve zırhlı savaşçılar, etkileyici görünümleri ile oyuncuları kendine çeken bir yapısı var. Kılıçlı olmalarından dolayı yakın mücadelelerde oldukça etkili olan savaşçılar uzak mesafeli mücadelelerde yetersiz oluyorlar.
  • Mage (Sihirbaz): Ellerinde ki sihirli asalar ve birçok sihirli numaraları ile etkili savaş güçleri sihirbazları çok güçlü kılmakta. Uzak mesafe mücadelelerde etkili olan sihirbazlar yakın mücadelelerde zayıf kalmaktalar.
  • Cleric (Rahip): Rahiplerde büyü işleri uğraşan karakterlerdir, ancak daha çok iyileştirme ve kara büyü özellikleri düşmanlarına korku salarlar. Yakın ve uzak mesafe mücadelelerde iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda belli bir diyarda mücadele verirken kendi krallığınızı da oluşturabilme imkanına sahipsiniz. Kendinize has bir krallık kurarak daha güçlü olacaksınız. Sahip olduğunuz krallığınızın sınırlarını belirleyip şehirlerinizi de dilediğiniz gibi inşa edebilme şansına sahip olacaksınız. Şehrinize kuracağınız herhangi bir yapıyı dilediğiniz gibi şekillendirin. Bir saray mesela; krallığınıza yakışacak bir saray inşa edip onu tamamen kendi zevkinize göre şekillendirip döşemek size sunulmuş özelliklerden.

PvP savaşlarının önemi ve eğlenceli yönüyle King of Kings 3 ile tanışacaksınız. Kurmuş olduğunuz krallığınızın sınırlarını genişletmek adına diğer krallıklara savaş açıp gerçek oyuncular ile aranızda savaşlar yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlar ve düşmanlar edinmek sizin elinizde. Hemen ücretsiz olarak kayıt olup bu MMORPG deneyimine sizde katılabilirsiniz.