Knights Of Aira

Knights Of Aira

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Falcon Technologies

16-bit konsol dünyasından kalma bir strateji türünü Android cihazınızdan yeniden keşfetmenizi sağlayacak bir oyun.

Sevimli bir stratejik RPG arayanlara klasik bir dokunuşla cevap veren Knights of Aria, Nintendo'nun Japonya'da büyük ilgi gören Fire Emblem serisine selam veren bir çalışma. Nostaljik bir yolculuğa çıkartan bu renkli oyun takım bazlı savaş oyununa rol yapma unsurları da katıyor. Sıra tabanlı savaşların bol olduğu bu oyunda sahip olduğunuz karakter sınıfları arasında okçular, büyücüler, şövalyeler ve birçok başka birlik var.

Mobil oyun dünyasını sarmalayan Clash of Clans tarzı strateji oyunlarına inat, tek başına oynanan ve savaş taktiğine dayalı bir oyun olmayı hedefleyen Knights Of Aira, bu konuda kayda değer bir başarı gösteriyor. Savaş başladığında size verilen savaşçıları satranç oynarken sahip olmanız gereken ciddiyet ile yönetmeniz gerekiyor. Elinizdeki her ünitenin kendi avantajları ve dezavantajları var. Doğru dizilimi yakalayıp düşman saflarına saldırırken taktiğinizin hazır olması gerekiyor.

Knights of Aira yeni bir oyunda eski keyifleri yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan bir oyun. Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne var ki, iki farklı senaryo modunun bulunması gibi bir durum söz konusu. İkinci senaryo için uygulama içi satın alma ile paketi satın almanız gerekecek.