KR-Folder Backup

KR-Folder Backup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 116
  • DOSYA BOYUTU 1.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klaus Roemer

KR-Folder Backup, sizin için önemli olan verileri yedekleyebileceğiniz ve geri yükleyebileceğiniz ücretsiz bir yedekleme programıdır.

KR-Folder Backup, kullanıcıların herhangi bir klasör içerisinde yer alan tüm dosya ve diğer klasörleri yedekleyebilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz bir yedekleme programıdır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan ve sizin için önemli olan tüm verileri kolay bir şekilde yedekleyebileceğiniz ve ihtiyaç duymanız durumunda geri yükleyebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

İsteğiniz doğrultusunda program yardımıyla yedekleyeceğiniz tüm verileri ZIP formatında sıkıştırarak yedekleme şansına sahip olduğunuz program, aynı zamanda yüksek boyuttaki verileri CD ve DVD'lere yazdırabilmeniz için parçalama işlemini de gerçekleştirmektedir. Örneğin elinizde 10 GB boyutunda bir veri varsa bu verileri yedeklerden 700 MB'lık CD lere ve 4.7 GB'lık DVD'lere sığacak şekilde parçalara bölebilirsiniz.

Yedeklemiş olduğunuz tüm dosyaları daha sonra program yardımıyla yine orijinal klasörleri üzerine hızlıca geri yükleyebilir ve dosyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Basit bir yedekleme çözümüne ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayacak olan KR-Folder Backup'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.