Kurtarma Timi 2

Kurtarma Timi 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,072
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar

Kurtarma Timi serisinin en yeni oyunu Kurtarma Timi 2 ile birlikte bizleri birbirinden heyecanlı ve zor görevler bekliyor olacak.

Eğer bir yerlerde bir felaket ya da bir olay varsa kurtarma timi olay yerine her zaman yakındır ve göreve hazırdır. Felaketlerin sonrasında hayatları kurtaran gizli kahramanlar Kurtarma Timi serisinin en yeni oyunu Kurtarma Timi 2 ile birlikte bizleri birbirinden heyecanlı ve zor görevler bekliyor olacak. Kasırga, deprem, sel hiçbiri fark etmez Kurtarma Timi iş başında asla hata yapmazlar, çünkü en küçük hata yeni bir felakete yol açar.

Coşkulu çalışma tarzları ve hareketli tavırları ile onlar gerçek bir kahraman. Depremlere karşı yapılacak en hızlı tedbirleri al, diğer yaşanan felaketler içinde hastaneleri tekrar inşa et hasta ve yaralıları en hızlı şekilde yetiştir. Petrol kazıları yaparak ekonomik açıdan zenginlemeye çalışın.

Kurtarma Timi’nin tek amacı kurtarmak değil elbette, felaketler sırasında bizlere kolaylık sağlayacak araç ve yapıları geliştirmekte Kurtarma Timi’nin ana görevleri arasında yer alıyor. En sağlam binaları inşa edin ve güçlü köprüler ile yolunuzu açın.