Kurtlar Vadisi Replikleri

Kurtlar Vadisi Replikleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,380
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Kurtlar Vadisi Replikleri, Türkiye'nin en sevilen ve en popüler mafya dizilerinden olan Kurtlar Vadisi'nin en beğenilen repliklerini içeren başarılı bir Android uygulamasıdır.

Kurtlar Vadisi Replikleri, Android cihazlarınızda kullanarak Türkiye'nin en sevilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz repliklerine ulaşabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

Uygulama dizi repliklerini içinde bulundurduğundan dolayı, uygulamayı indirdikten sonra internet bağlantınız olmasa bile replikleri açarak dinleyebilirsiniz. İsterseniz beğendiğiniz replikleri zil sesi olarak belirleyebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde repliklerini bulabileceğiniz dizi oyuncuları arasında, Polat Alemdar, Büyük İskender, Memati, Muro, Laz Ziya, Pala ve diğer en sevilen karakter bulunuyor.

Kurtlar Vadisi hayranları için özel olarak hazırlanan uygulamayı kullanmak çok kolay. Arka planda çalışma özelliği sayesinde siz Android cihazınız ile başka şeylerle ilgilenirken replikler çalmaya devam edecektir.

İnternet bağlantısına gerek olmadığı için internet bağlantınızın kotası ile ilgili prblem oluşturmaya ugyulamayı ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Sizde Kurtlar Vadisi dizisini seviyor ve takip ediyor iseniz telefonunuzda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri.