Kvetka

Kvetka

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,235
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kvetka

Satranç oyununa gönülden bağlı olanlar için hazırlanmış bir oyun takip uygulaması olan Kvetka ile büyük ustaların oyunlarını analiz edebiliyorsunuz.

Satranç oyununa normalden biraz daha fazla merak saran ve başka insanların oyunlarını analiz etmeyi secenler için hazırlanmış bir uygulama olan Kvetka ile internet üzerinde oynanan oyunları da takip edebiliyorsunuz. Chessgames, Chessville, Chessbase ve benzeri kaynakların verilerini toparlayıp her hamleyi ayrı ayrı detaylarıyla analiz etmenizi sağlayan bu uygulama, özellikle ileri seviye satranç oyuncuların strateji merakını giderecek bir içerik kapsıyor.

İşi uzmanından öğrenmek isteyen bir satranç oyuncusu olmak istiyorsanız önemli maçları size sunan ve sizin analiz yeteneğinize bırakan Kvetka ile bir satranç usta olmanız mümkün. Takip edebilmeniz için size kaynakları dosya halinde sunan birçok uygulamanın veya web hizmetinin etkin bir şekilde çalıştırılması için Kvetka size yardımcı olacaktır. Satranç oyunununa merakıyla bilinen Rusların mutfağından çıkan bu uygulama şans eseri İngilizce dil desteğine de sahip. Böylece yeni bir dil ve yeni bir alfabe ile uğraşmak durumunda kalmayacaksınız.

Plugin desteği olan Kvetka ile yeni çıkacak olan satranç ortamlarını uygulamaya adapte etmeniz kolaylaşacak. Ücretsiz bir uygulama olan Kvetka satranç meraklısı olanlara hitaben yapılmış çok özel bir çalışma.