Kwit

Kwit

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nicolas Lett

Kwit uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak sigarayı bırakma konusunda kendinize bir yardımcı edinebiliyorsunuz.

Kwit uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının sigarayı bırakmak için motivasyon kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve vadettiği işi oldukça güzel bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Her ne kadar ücretsiz bir uygulama olmasa da sigarayı bıraktığınızda size sağlayacağı kar sayesinde kendisini amorti edebiliyor diyebilirim.

Uygulamanın kolay ve anlaşılır arayüzü kullanıcıları pek zorlamayacaktır. Sigara bırakma sürecini adeta bir oyun haline dönüştürebilen uygulama, böylelikle bıraktığınız süre içerisinde ne kadar sigara içmekten kurtulduğunuzu, ne kadar kar ettiğinizi ve kaç gündür bir Kwitter olduğunuzu gösteriyor ve sigarayı bırakmanın aslında ne kadar işinize yaradığını başarıyla aktarıyor.

Uygulama içerisinde bulunan çeşitli başarımlar sayesinde bıraktığınız gün başına küçük kart ödülleri alıyorsunuz ve bu ödüller içerisinde mini bilgiler ya da sizi heveslendirecek içerikler de olabiliyor. Eğer motivasyonunuzu kaybediyor gibi oluyorsanız Kwit’te bulunan 40 adet motivasyon kartı ile sigarayı bırakmanın faydalarına yeniden göz atabiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç olmaması sayesinde bağlantınız olmayan yerlerde bile sigarayı bırakma sürecinizi takip edebiliyorsunuz. Sunulan istatistiklerin canlı olmaları ise gün içerisinde dilediğiniz an sigara bırakma durumunuza göz atmanıza yardımcı oluyor.

Dileyen kullanıcılar Twit içerisindeki başarımlarını dostlarıyla da sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyorlar. Eğer siz de sigarayı bırakmakta sorunlar yaşıyor ve kendinize motivasyon kaynakları bulamıyorsanız uygulamaya göz atmadan geçmeyin.