L.A. Noire Türkçe Yama

L.A. Noire Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38,215
  • DOSYA BOYUTU 19.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

L.A. Noire Türkçe yamasından faydalanarak oyundaki tüm cinayet vakalarını kolayca çözebilirsiniz.

L.A. Noire, son yıllarda maalesef biraz gerileme göstermiş olan Adventure tarzındaki oyunlar arasında parlamayı başaran ender oyunlar arasında yer alıyor ve piyasaya büyük bir hareket getiriyor. Zira oyuna bir polis memuru olarak başlıyor, daha sonra başarılarımız neticesinde dedektifliğe yükseliyoruz. Pek çok farklı cinayeti çözdüğümüz ve böylece kanıtları, suçluları ve tüm diğer etkenleri dikkate almamız gereken oyunun çok zevkli olduğu aşikar.

Oyundaki müzikler, sesler ve grafikler de 1950'ler Amerika'sını çok iyi bir şekilde yansıtabiliyor. Bu nedenle oynarken keyif alacağınıza inanıyorum. Ancak oyunun dilinin İngilizce olması bazı cinayet vakalarını anlamayı zorlaştırabiliyor ve bu nedenle OyunÇeviri ekibinin hazırladığı L.A. Noire Türkçe yamasını kurmak elzem hale geliyor.

L.A. Noire Türkçe yaması sayesinde oyundan aldığınız zevki daha da katlayabilir, hikayenin tüm detaylarını çok daha iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz. Zira oyunda biraz ağır bir dil kullanılıyor ve zamanın İngilizcesi konusunda dahi sıkıntılar yaşamak mümkün. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken sıkıştırılmış RAR dosyası içinden çıkan kurulumu aktifleştirmek ve işlemleri tamamlamak.