Last Chaos

Last Chaos

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,380
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gamigo AG

İnternet üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun ile diğer oyuncular ile eşzamanlı olarak savaşlar yapabilecek, görevler tamamlayabilecek, karakterinizi geliştirebileceksiniz. Görsel olarak da oldukça güzel olan bu oyunu tamamen

Last Chaos binlerce kişinin eşzamanlı olarak oynayabildiği online bir MMORPG (rol yapma) oyunudur. Savaşlarla, görevlerle, yaratıklarla, birliklerle donatılmış oyundaki amacınız görevleri bitirmek ve bu görevleri bitirirken de savaş kabiliyetlerinizi arttırmak ve tabiki aynı zamanda da savaş donanımınızı geliştirmek. Birçok farklı ırkın mevcut olduğu oyunda istediğiniz ırktan kahramanınızı seçin ve oyun içerisinde en iyi olabilecek şekilde kendinizi geliştirin. Oyun oldukça güzel görsel öğeler ile süslenmiştir.

Oyunda isterseniz kuracağınız grubunuzla birlikte diğer gruplara karşı savaşabilir veya canavarlara karşı koyarak onları alt etmeye çalışabilirsiniz.

Not: Oyunu oynamanız için üye olmanız ve hesap açmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için buraya tıklayın. Ayrıca indirmekte olduğunuz dosya oyuna ait yükleyici uygulamadır. İndirip çalıştırdığınızda önce oyunu indirmeye başlayacak ve daha sonra kurulumu gerçekleştirebileceksiniz.