Lazesoft Recovery Suite Home

Lazesoft Recovery Suite Home

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,199
  • DOSYA BOYUTU 20.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lazesoft

Lazesoft Recovery Suite Home, sabit diskiniz üzerinde yer alan verileri yedekleyebileceğiniz ve önyüklenebilir diskler oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Lazesoft Recovery Suite Home, dosya bozulmaları veya virüsler nedeniyle ortaya çıkan hataları düzeltebileceğiniz, hasarlı veya bozuk verileri kurtarabileceğiniz, tüm sabit disk ve bölümlerin yedeğini alabileceğiniz, önyüklenebilir USB diskler oluşturabileceğiniz ve Windows parolanızı sıfırlayabileceğiniz oldukça kapsamlı ve güvenilir bir programdır.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman karşılaşacağınız kullanıcı arayüzü üzerinde program yardımıyla yapabileceğiniz farklı işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan beş farklı sekmeyle karşılaşacaksınız.

1- Önyüklenebilir kurtarma CD veya USB'si oluşturma: Bu bölümde herhangi bir şekilde hasar görmüş işletim sisteminizi eski çalışır haline getirmek için kullanabileceğiniz önyüklenebilir CD veya USB diskleri oluşturabilirsiniz.

2- Windows Kurtarma: Öncelikli olarak önyüklenebilir CD veya USB oluşturduktan sonra, bu sekme yardımıyla Windows kurtarma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

3- Veri Kurtarma: Kayıp, silinmiş, bozuk veya hatalı olan dosyalarınızı bu bölüm yardımıyla kurtarabilir ve sağlıklı bir şekilde farklı bir disk üzerine kaydedebilirsiniz.

4- Disk İmajı Oluşturma ve Klonlama: Bu bölüm yardımıyla tüm sabit diskiniz ve bölümlerine ait olan verileri yedekleyebilirsiniz.

5- Şifre Kurtarma (Sıfırlama): Windows açılış şifresini unutmanız durumunda bu bölümü kullanabilirsiniz.

Kurtarma işlemleriyle ilgili yaptığım testler sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım program, oldukça sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve sistem üzerinde herhangi bir donma, takılma veya kilitlenme gibi bir etkisi olmuyor.

Windows parolanızı sıfırlama, sizin için önemli olan dosyaları kurtarma ve bahsetmiş olduğum daha birçok konuda sizlere yardımcı olacak olan Lazesoft Recovery Suite Home'u mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.