Lazesoft Windows Recovery Home

Lazesoft Windows Recovery Home

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 478
  • DOSYA BOYUTU 20.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lazesoft

Lazesoft Windows Recovery Home, önyükleme sorunlarını çözmek için kullanabileceğiniz tam çözüm paketidir.

Lazesoft Windows Recovery Home, önyükleme sorunları düzeltme ve kayıp verileri kurtarma gibi sistem sorunlarını çözmeniz için tasarlanmış güçlü bir çözüm paketidir.

Aynı zaman program, kayıp ve bozuk olan Windows sistem dosyalarını geri yükleyebilmek ve onarmak için kurtarma diskleri oluşturmanıza da olanak sağlamaktadır.

Kullanışlı ve kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, oluşturmak istediğiniz kurtarma CD'lerini veya disklerini hazırlayabilmeniz için sizlere rahatça kullanabileceğiniz bir kurulum sihirbazıyla birlikte gelmektedir. Bu sayede kurtarma disklerini ve CD'lerini oluştururken hiç zorluk çekmezsiniz.

Kullanmakta olduğunuz Windows işletim sistemininiz, yaşanmakta olan bir sistem hatasından dolayı düzgün çalışmıyor veya açılmıyor olsa bile Lazesoft Windows Recovery Home kullanarak oluşturduğunuz disklerle bilgisayarınızı başlatarak, tüm verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Kullandığınız Windows sistemi üzerine hatalarla karşılaşıyor veya sistem dosyalarıyla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, Lazesoft Windows Recovery Home'u mutlaka denemenizi öneririm.