Learn English for Beginners

Learn English for Beginners

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bryan Rolandsen

Learn English for Beginners, İngilizce öğrenmek isteyen fakat alt yapısı olmayan Android kullanıcılarına özel geliştirilen İngilizce eğitim ve pratik uygulaması.

Learn English for Beginners, İngilizce öğrenmek için bir yerden başlamak isteyenlere özel geliştirilen yeni başlayan özel İngilizce eğitim uygulaması. Bu uygulama sayesinde İngilizce alt yapınız olmasa bile İngilizce öğrenmeye başlayabiliyorsunuz.

İçerisinde İngiliz bir sunucu tarafından konuşulan sesler, öğretmenler tarafından kaydediler sözcül telaffuzları sayesinde doğru şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlayan uygulama, bir çok yeni şey öğrenerke İngilizce öğrenmeniz için size katkıda bulunuyor. Fakat sadece bu tür bir uygulama ile sıfırdan bir dağ yaratmanız da elbette mümkün değil. Gerçekten İngilizce öğrenmek istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu uygulama sizin için güzel bir başlangıç olabilir fakat sonrasında güzel bir eğitim alabileceğiniz İngilizce kurslarına gitmeniz gerekiyor. Fakat kursa gittiğinizde olaydan bir haber olmamak adına bu uygulama ile kendinizi bir miktar geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan yeni başlayanlara yönelik İngilizce öğrenme uygulaması ile hemen siz de İngilizce öğrenmeye başlayın.