Life is Strange: Before the Storm

Life is Strange: Before the Storm

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Life is Strange Before the Storm sürükleyici bir macera oyunudur

Life is Strange Before the Storm, ilk oyunu bir hayli beğenilen ve ödül kazanan macera oyunu serisi Life is Strange'in yeni oyunu.

Life is Strange: Before the Storm'in hikayesi serinin ilk oyunundan 3 yıl öncesini konu alıyor. 3 bölümlük bir macera oyunu olacak Life is Strange: Before the Storm'da 16 yaşındaki kahramanımız Chloe Price'ın yerine geçmekteyiz. Kahramanımızın macerası güzel ve popüler bir kız olan Rachel Amber ile tanışmasıyla başlıyor. Rachel, bütün dümyasını yıkabilecek nitelikte olan ailesi hakkında çarpıcı bir gerçeği öğrendiğinde tek dayanağı biz oluyoruz. İkili, bütün güçlüklerin altından birlikte kalkmaya çalışırken biz de yapacakları seçimleri ve verecekleri kararları belirliyoruz.

Life is Strange: Before the Storm, sizin şekillendirebileceğiniz bir hikaye akışına sahip. Oyunda karşısına farklı seçimler yapabileceğiniz olaylar ve diyaloglar çıkmakta. Bu seçinleriniz de oyunun nasıl ilerleyeceğini ve sonlanacağını belirliyor.

Life is Strange: Before the Storm'da bir hayli ilginç mekanikler yer almakta. Oyunda amacınızı gerçekleştirebilmek için "backtalk" yani arkadan konuşma yöntemini izleyebiliyor, risk alarak amacınızı gerçekleştirebiliyorsunuz veya negatif sonuç alabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda kıyafetinizi değiştirdiğinizde insanlar bu duruma farklı tepkiler verebiliyor.

Life is Strange: Before the Storm oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.1 GHz Intel Core i3 veya 3.0 GHz AMD Phenom II X4 945 işlemci

- 3 GB RAM

- AMD Radeon R7 250 veya Nvidia GeForce GTX 650 ekran kartı

- DirectX 11

- 14 GB boş depolama alanı