Life RPG

Life RPG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • DOSYA BOYUTU 0.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eiko Solutions

Android cihazlar için planlama ve yapılacaklar listesi hazırlama uygulamasıdır.

Android marketlerinde yapılacaklar listesi hazırlamak için bir çok değişik uygulama bulabilirsiniz. Günümüzde herşeyin çok hızlı ilerlediğini düşünürsek bazı şeyleri yapmayı unutmamız çok normal.  Bu sebeple de Android cihazlarımızda yapılacak işler listesi anlamına gelen "To-do List" uygulamalarını kullanıyoruz.

Fakat bu bahsedeceğim yapılacaklar listesi uygulaması, diğerlerinden bir hayli farklı. Öncelikle yapılacak olan işleri oyunlaştırarak size sunması en büyük ve önemli özelliği diyebiliriz. İsminden de anlaşılacağı üzere hayata oyun katan bir uygulama.

Oyun oynamayı seven fakat yapılacak işlerden oyun oynamaya fırsat bulamayan insanların çok seveceğini düşündüğüm bu uygulama ile hayatınızı planlayabilir, görev listeleri oluşturabilir ve oyunlaştırma özelliği sayesinde de motivasyonunuzu sürekli yüksek tutabilirsiniz.

"Habits" ekranından pekiştirmek istediğiniz iyi alışkanlıklarınız ile kurtulmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınızı ekleyebilirsiniz. Kötü olanları yaptığınızda ceza verecek, iyi olanları yaptığınızda ise sizi ödüllendirecektir.

"ToDo" ekranından yapmanız gereken işleri ekleyebilir, bunları yaptıkça yine ödül kazanabilirsiniz. Bu işlere gün, saat gibi bilgiler atayabilirsiniz.

Son olarak "Achievements" ekranında kazandığınız puanları kendinizi ödüllendirmek için harcayabilir, böylece motivasyonunuzu yüksek tutmayı başarabilirsiniz. Eğer başarılı ve orijinal bir planlama uygulaması arıyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.