LINE Brush

LINE Brush

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca gelişmiş çizimler yapmak isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

LINE Brush uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve kaliteli uygulamaları ile tanınan LINE tarafından üretilmiş bir çizim aracı. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama cihazlarınızdan dilediğiniz gibi çizimler yapmanıza olanak tanıyor ve daha sonra bunları diğer uygulamalarla paylaşmanıza da yardımcı oluyor.

Uygulamanın sahip olduğu 27 farklı fırça çeşidi sayesinde aklınızdaki çizimleri gerçeğe dönüştürmek oldukça kolay hale geliyor. Fırçalarınızı sadece suluboya veya yağlı boya değil, aynı zamanda kurukalem boyalarla da oluşturabiliyorsunuz.

Standart resim fırçalarının yanında özel fotoğraf fırçaları da LINE Brush'ın ayırt edici özelliklerinden bir tanesi. Tam 15 tane fotoğraf fırçası ile fotoğraflarınızın çizim gibi görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

En ufak detayları bile değiştimenize izin veren uygulama, fotoğraflarınızın boyutlarından tutun da fırçaların boyutlarına ve şeffaflık oranına bile müdahale etmenizi sağlıyor. Dilerseniz sonuçları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak yahut değişiklikleri kaydetmeden çıkış yapmak da mümkün.