Line Puzzle: String Art

Line Puzzle: String Art

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,355
  • DOSYA BOYUTU 126.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BitMango

Birbirinden farklı bulmacaları çözmeye çalışacağız.

Line Puzzle: String Art BitMango tarafından geliştirilen ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Android ve İOS platformu oyuncularına tamamen ücretiz olarak sunulan Line Puzzle: String Art’da oyuncular kendilerine verilen şekillerin aynısını yapmaya ve bir sonraki bölüme geçiş yapmaya çalışacaklar.

300’den fazla ve farklı bölümün yer aldığı oyunda basit kontroller bulunmaktadır. Oyuncular sadece tek parmakları ile verilen şekilleri yerine getirmeye ve sonraki bölüme geçiş yapmaya çalışacaklar. 5 milyondan fazla oyuncudan 4.5 gibi bir inceleme puanı alan Line Puzzle: String Art son güncellemesini de 3 gün önce yayınladı.

Her yaş için uygun olan Line Puzzle: String Art oyuncuları bir nevi düşünmeye ve pratiklik kazandırmaya itiyor. 7’den 70’e herkesin kolayca oynayabileceği mobil bulmaca oyunu güncel grafikleri ile oyunculara kusursuz görseller sunmaktadır.

Benzersiz ve eğlenceli bir ypaıya sahip olan yapım da yaratıcı ses efektleri de oyunculara eğlence dolu anlar yaşatmaktadır.

Dileyen mobil platform oyuncuları mevcut marketlerden uygulamayı indirebilir ve ücretsiz olarak bulmaca oyununun tadını çıkarabilirler.