Little Painter

Little Painter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,960
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LearningForKids.net

Little Painter, çocuklar için geliştirilmiş olan ücretsiz bir boyama ve çizim programıdır.

Little Painter, çocukların çizim ve boyama işlemlerini bilgisayar ortamında yapabilmeleri için geliştirilen ücretsiz, eğlenceli ve basit bir programdır.

Herhangi bir şekilde kurulum gerektirmeyen programı bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve çocuklarınız bilgisayar ortamında boyama yapmak istediklerinde yakınınızda bulunan bir bilgisayar üzerine USB belleğinizi takarak programı çalıştırabilirsiniz.

Oldukça renkli ve eğlenceli bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça basittir. Program ekranının sol tarafında yer alan menü üzerinde kullanılabilecek olan farklı boyama seçenekleri ve sağ tarafında da çocukların kullanabilecekleri farklı renk seçenekleri yer almaktadır.

Program üzerinde yer alan güzel özelliklerden bir tanesi olan boyama özelliği sayesinde, çocuklar için boyama yapabilecekleri resimleri internet üzerinden indirebilir ve onlardan resimleri istedikleri renklerle istedikleri şekilde boyamalarını isteyebilirsiniz.

Çocukların çizim yeteneklerini geliştirmek için oldukça etkili bir yazılım olan Little Painter'ı çocuklarının iyi zaman geçirmesini isteyen tüm ebeveynlere tavsiye ederim.