Local Cooling

Local Cooling

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,264
  • DOSYA BOYUTU 3.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uniblue Systems

Küresel ısınma ve elektrik faturalarınıza karşı bireysel çözümler arıyorsanız işe elektrik tüketimi yüksek olan bilgisayarınızdan başlayabilisiniz. Local Cooling programı ile bilgisayarınızın güç yönetimini denetleyebilir ve bu sa

Küresel ısınma ile ilgili birşeyler yapmak isteyip de aklınıza bireysel olarak herhangi bir mücadele şekli gelmiyorsa bu program sayesinde artık kendi bireysel mücadelenizi verebilirsiniz. Bilgisayarların harcadığı enerji yüzünden her yıl milyonlarca ağaç kesiliyor, milyonlarca varil petrol kullanılıyor ve kilowatt'larca elektrik harcanıyor. Sadece evimizdeki bilgisayarlar için tüketilen enerji kaynakları ve çevreye verdiği zararlar bile çok büyük boyutlarda rakamlar göstermekte. Eğer bu konuya duyarlıysanız ve kişisel olarak küresel ısınmaya karşı savaş vermek istiyorsanız Local Cooling programı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın başında değilken bile bilgisayarınızın açık bulunması boşa harcanan elektriğin miktarını gösterebilir. Bilgisayarınızın güç yönetiminin ne denli aktif olduğunu görmek için kullanabileceğiniz bu program ile ayrıca yapacağınız enerji tasarrufu ile kaç ağaç, kaç varil petrol veya ne kadar elektrik kullanımı kurtardığınızı görebileceksiniz.

Sadece küresel ısınmaya karşı değil ayrıca elektrik faturalarına da yararlı gelen bu program ile artık bilgisayarınızın enerji tasarrufu yapmasını sağlayabilirsiniz.