LogonChanger

LogonChanger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,770
  • DOSYA BOYUTU 0.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RCPsoft.net

LogonChanger, Windows 7 giriş ekranını değiştirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

LogonChanger, Windows 7 kullanıcılarının açılış ekranları üzerinde yer alan arkaplan resmini değiştirebilmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan LogonChanger ile kendi belirleyeceğiniz bir klasör altında yer alan tüm resimleri arkaplan resmi olarak Windows 7 hoşgeldin ekranına atayabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan programı, Windows 7 kullanıcılarının çok seveceğine eminim.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan bir klasörü seçerek, bu klasör altında yer alan tüm yüksek çözünürlükleri resimleri Windows 7 açılışı sırasında yer alan arkaplan fotoğraflarıyla değiştirebilirsiniz.

Hatta arkaplan resmini değiştirmeden önce önizleme yaparak, değiştirdikten sonra nasıl görüneceğiniz görebilirsiniz. Windows 7'nin klasik açılış ekranından sıkılan kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunan program, oldukça kullanışlıdır.

Windows açılış ekranı arkaplan resmini değiştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım arıyorsanız LogonChanger'ı mutlaka denemelisiniz.