Windows 7 Lock Screen Changer

Windows 7 Lock Screen Changer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,598
  • DOSYA BOYUTU 2.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Techy Geeks Home

Windows 7 Lock Screen Changer, Windows 7 kullanıcılarının kilit ekranı arkaplan resmini değiştirebilecekleri ücretsiz bir yazılımdır.

Windows 7 Lock Screen Changer, Windows 7 kullanıcılarının kilit ekranı üzerinde yer alan arkaplan resmini değiştirebilmeleri için geliştirilmiş basit ve ücretsiz bir yazılımdır.

Program yardımıyla kendi belirleyebileceğiniz bir resmi, Windows 7 kilit ekranı arkaplanı olarak atayabilme şansına sahipsiniz. Hem de sadece birkaç tıklama işlemi yardımıyla.

Bilgisayarınız açıldığı sırada eğer Windows 7 üzerinde farklı kullanıcı hesapları tanımlıysa, kullanıcı seçme ekranı (yani kilit ekranı) üzerinde yer alan resmin Windows arkaplanında yer alan resimden farklı olmasını Windows 7 Lock Screen Changer ile sağlayabilirsiniz.

Adından da anlaşılabileceği gibi sadece Windows 7 işletim sistemi üzerinde çalışan programı, farklı bir Windows sürümü üzerinde kullanmaya çalışırsanız sonuç alamazsınız.

Oldukça basit ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Sonuç olarak Windows 7 işletim sistemi kullanmakta olan ve daha çok özelleştirme seçeneğine ihtiyaç duyan kullanıcılar için etkili bir çözüm sunan Windows 7 Lock Screen Changer, her Windows 7 kullanıcısının arşivinde yer alması gereken bir program olarak dikkat çekmektedir.