LoLNexus

LoLNexus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Convex Pixel

LoLNexus, League of Legends'taki aktif oyunlarda bulunan takım arkadaşlarımızın veya düşmanlarımızın rün sayfası, kabiliyet ağacı, oynadığı şampiyona ait istatiklikleri gibi bir çok bilgiyi bize sunan bir uygulamadır.

LoLNexus, League of Legends'ta bir aktif oyunda bulunan takım arkadaşlarımızın veya düşmanlarımızın rün sayfası, kabiliyet ağacı, oynadığı şampiyona ait istatiksel veriler gibi bir çok bilgiyi bize sunan bir uygulamadır. Uygulama ile oyuncuların hangi ligde bulunduğunu ve ligdeki puanını görebiliriz. Uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise karşıda bulunan oyuncuların oynadıkları şampiyona ait istatistiksel verilere erişmemiz. Bu sayede karşıdaki oyuncuların o şampiyona ait deneyimlerini anlayabililiyoruz.

LoLNexus isimli uygulama ile birlikte kendi takımınızı ve karşı takımınızı inceleyerek daha kombine bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu sayede oyunu kazanma şansınız artacaktır.

Daha önce LoLNexus'u sadece bir web uygulaması olarak görmüştük. Şimdi ise; Android platformunda görüyoruz. Uygulama Android platformunda biraz yavaş olsada; kullanılabilir bir yapıya sahip olarak karşımıza geliyor.

League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

ARTILAR
EKSİLER

Normalden yavaş olması