Loom

Loom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loom, Inc.

Loom, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz iCloud benzeri bir bulut dosya depolama uygulamasıdır.

Loom, iOS kullanıcılarını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde yer alan resim ve videoları depolayabilecekleri bir bulut dosya depolama servisi uygulamasıdır.

iCloud'a alternatif olarak kullanılabilecek olan uygulama, kullanıcıların kendi resim ve video kütüphanelerini oluşturmalarına ve düzenlemelerine olanak sağlar.

Günümüzde mobil cihazlarınız yardımıyla çektiğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoların normalden çok daha fazla yer kapladığını düşündüğünüz zaman, videolarınızı ve resimlerinizi çevrimiçi olarak depoayabileceğiniz ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşmanıza imkan sağlayan Loom, oldukça yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Kendi albümlerinizi oluşturabileceğiniz, albümlerinizin altında video ve fotoğraflarınıza yer verebileceğiniz, albümlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz Loom, en popüler iOS bulut dosya depolama uygulamaları arasında şimdiden yerini almayı başarmıştır.

 

Aynı zamanda oldukça güvenli olan Loom, sizin için özel olan kişisel fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifre koruması yardımıyla saklamanıza da olanak sağlar.

iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir bulut dosya depolama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Loom'u mutlaka denemenizi öneriyorum.