Lyrics Mania

Lyrics Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,118
  • DOSYA BOYUTU 7.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eight Signs

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir şarkı sözü uygulamasıdır.

Lyrics Mania, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indiirp kullanabileceğiniz bir şarkı sözü uygulamasıdır. Müzik kimileri için olsa da olur olmasa da olur iken kimileri için ise bir yaşam biçimi.

Mobil cihazlarda müziğe olan erişimimizi inanılmaz kolaylaştırdı diyebiliriz. Son zamanlarda arayıp da bulamadığınız şarkı olmuyordur diye tahmin ediyorum. Özellikle Shazam uygulamasından sonra bu daha da kolaylaştı.

Lyrics Mania da Shazam'a benziyor diyebilirim. Tıpkı Shazam gibi dinlediğiniz şarkının ne olduğunu uygulamaya dinleterek kolayca öğrenebiliyorsunuz. Şarkı çıktığı anda da ekranda şarkı sözleri beliriyor.

Milyonlarca şarkı sözünün bulunduğu uygulama üzerinden istediğiniz şarkıyı aratarak da sözlerine kolayca erişebiliyorsunuz. Ayrıca içerisindeki entegre müzik çalar sayesinde direk uygulama ile favori şarkılarınızı dinleyebiliyorsunuz.

Eğer Google Play Music ya da Spotify gibi dış bir uygulama ile müzik dinliyorsanız yine bu uygulama size gerçek zamanlı olarak bildiriler göndererek şarkı sözlerini sunuyor. Bu açıdan da çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Eğer siz de müzikle ilgiliyseniz bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.