Maç Sonuçlarım

Maç Sonuçlarım

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maç Sonuçlarım

Maç Sonuçlarım, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, canlı maç sonuçları ve canlı maç istatistiklerine ulaşabileceğiniz muhteşem bir uygulama.

Maç Sonuçlarım, hızlı ve güvenilir bir şekilde maç sonuçlarına erişebileceğiniz, istatistiklerden tutunda oyuncu profiline kadar pek çok özelliği içerisinde barındıran bir canlı maç sonuçları uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulamada, karşılaşmalara dair bütün verileri bulabilirsiniz. Spor müsabakalarının yanında liglerde yaşanan duruma da göz atabileceğiniz Maç Sonuçlarım uygulamasına dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Maç Sonuçlarım uygulamasını ilk yüklediğinizde basit bir arayüz ile karşılaşıyorsunuz. Bunu giriş cümlesinde belirtmemin sebebi, muadili maç skoru uygulamalarından ayrılan temel niteliklerinden birinin bu olduğunu düşünüyorum. Zira diğer uygulamalar karmaşık yapısıyla iyi bir kullanıcı deneyimi sunmazken, Maç Sonuçlarım uygulaması basit ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcıyı cezbediyor. 

En Hızlı Maç Sonuçları ve Canlı Maç İstatistikleri

Maç Sonuçlarım uygulamasının öncelikli amacının canlı maç sonuçlarını ve istatistiklerini en hızlı şekilde vermek olduğunu biliyoruz. Dünyanın bütün liglerinden maç sonuçlarını ve istatistiklerini bu uygulama sayesinde takip edebiliyorsunuz. Ana ekranda 4 sekme bulunuyor, şimdi buralarda neler olduğunu açıklayalım: 

  • Hepsi: Gün içerisinde oynanacak bütün karşılaşmaları liglere göre ayrılmış bir şekilde bu sekmede bulabilirsiniz.
  • Canlı: Bu bölümde başlayan maçların canlı takibini yapabilirsiniz.Herhangi bir maçın üzerine tıkladığınızda maç ile ilgili detaylara, istatistiklere, kadrolara ve puan tablosuna ulaşmanız mümkün. Ayrıca rakiplerin son 5 maçına dair bilgiler maç ekranında yer alıyor. İstatistikler kısmında topla oynama, kornerler, şutlar, goller, kartlar gibi tüm verilerin bulunduğunu da unutmayalım.
  • Bitmiş: Bitmiş kısmında oynanmış maçların sonuçlarını görebilirsiniz.
  • Seçili: Özellikle takip etmek istediğiniz bir maç varsa onun üzerine tıklayarak maçın detaylarına girin. Bu sayede sağ üst köşedeki yıldız ikonuna basarak özel bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca bu sekme üzerinde seçmiş olduğunuz maçların takibini daha kolay yapabilirsiniz. Hepsi sekmesinde her maçın sağında da yıldız işareti göreceksiniz, oradan daha kolay maç seçimi yapabilmeniz mümkün. 

Futbolcu Veritabanı, Liglerden Puan Durumları ve Daha Fazlası

Maç Sonuçlarım uygulamasının kullanıcı dostu bir niteliğe ve basitliğe sahip olduğunu söylemiştim. Bu basitliğin içerisinde çok kullanışlı özellikler bulunuyor. Dünyanın tüm liglerinin puan durumları, fikstürler ve geçmiş maç sonuçlarına kadar birçok değere ulaşabiliyorsunuz. Benim en sevdiğim özelliklerin arasında futbolcu veritabanı bulunuyor. Futbolcuların kariyerleri ve maçlardaki performanslarına dair detaylı verileri bulabiliyorsunuz. 

Bildirim Seçenekleri

Uygulamanın bildirim seçeneklerinden bahsetmeden olmaz. Maçların yanında bulunan yıldız ikonu o maç için bildirim alabileceğiniz anlamına geliyor. Takip etmek istediğiniz maçın yanındaki bu ikona tıklayın ve Maç Özetlerim uygulaması size maça ait tüm goller ve aksiyonları anında bildirim ile akıllı cihazınızda göstersin. 

Son olarak Maç Sonuçlarım uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Dilerseniz Pro Üyelik satın alarak -7.99 TL- tüm cihazlarınızda ömür boyu reklamsız kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Bu imkanın sunulmuş olması bizlere daha hızlı ve geniş bir ekranda verilere erişme imkanı vereceğinden ödenebilecek bir tutar olduğunu düşünüyorum. Tabii ücretsiz versiyonun da gerçekten işlevsel olduğunu belirtmeliyim. Bu bağlamda kullanmanızı kesinlikle öneririm.