Mad Tanks

Mad Tanks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 719
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTT Game

Mad Tanks, eğlence odaklı ve stratejik olan online bir tank savaşı oyunudur.

Online oyunlar arasında hızla popülerite kazanan tank savaşı oyunlarına bir yenisi daha eklendi! Mad Tanks, şimdiye kadar stratejik anlamda birbirinden heyecanlı savaşlara biraz daha eğlence katarak tüm oyuncuları saflara çağırıyor!

Mad Tanks'in en dikkat çekici özelliği tanklar kadar onları kullanan mürettabat sınıflarına da önem vermesi. Birbirinden eğlenceli karakterlerle tankınızı kişiselleştirebiliyor, kendi oynayış stilinize göre savaşa hazırlanabiliyorsunuz. Bu anlamda sadece tankları geliştirmekle görevli değilsiniz; mürettabat arasından da en çok hoşunuza gidenle maçlara girerek kendi tarzınızı tüm dünyaya göstermeniz mümkün. Dediğim gibi, Mad Tanks işin stratejik tarafını biraz hafifletip oyunculara daha çok şahsiyet yükleyecek özellikler eklemiş.

Oynanış açısından birden fazla mod sizleri bekliyor. Dilerseniz klasik PvP mantığında maçlara kazılıyor, dilerseniz de kendi özelleştirdiğiniz haritada veya oyunun kendi görevleri arasında savaşa çıkabiliyorsunuz. Bu da kimi zaman campaign modu oynamak için güzel bir seçenek olmuş. Hem mürettebat sınıfını tanımak için, hem de özelleştirdiğiniz tankı bir de savaş alanında denemek için PvP harici modları seçmek oyundaki deneyiminizi artırıyor.

NTT Game'in henüz resmi olarak yayınlamadığı Mad Tanks, şimdilik kapalı beta ile oyunculara merhaba diyor. Başvurmak için hemen sayfanın üstündeki butondan kendilerini rahatsız edebilir, kapalı beta'ya davet isteyebilirsiniz. Beta süreci sonrasında, oyun yayınlandığı zaman da Türk oyuncuları birçok sürpriz bekliyor diyebiliriz.

ARTILAR

Mürettebat sistemi

Farklı haritalar

Farklı savaş modları

Renk paleti

EKSİLER

Modlar şimdilik biraz eksik

Tank geliştirme sistemi