Maestia

Maestia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,776
  • DOSYA BOYUTU 1.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigpoint

Maestia, karanlığın kralı Keledus'a karşı mücadele verilen bir MMORPG oyunu.

Karanlığın kral Keledus'a karşı savaşarak onu tahtından indirmeye hazır mısınız? Uzun zaman önce tanrıça İa, Keledus tarafından Maestia oyun dünyasından kovuldu. Bunun üzerinde Maestia oyun dünyasında kaos başladı. Karanlık krala karşı olanlar tanrıça İa ile birleşerek ona savaş açtı.

Maestia dünyasına "Süper Muhafız" veya "Tapınak Şövalyesi" olarak başlayabilir ve karakterini geliştirebilirsin. Her ırk kendi içerisinde savaşçı, büyücü, koruyucu ve rakip olarak ayrılmaktadır. Her bir karakterlerin özellikleri ve savaş sırasında yapması gerekenler farklı olduğundan en iyi oynayabileceğin karakteri seçmeye dikkat etmelisin. Kendini geliştirirken büyük canavarlarla savaşmalı ve birbirinden zor görevleri başarmalısın. Böylece sıralamadaki yerini yükseltebilir, 13 havariden biri olabilirsin. 13 havariler tanrıça İa'nın kudretine ve karanlık kral Keledus'u yenecek güce sahiptirler.

DİKKAT! - Yapımcı firma Bigpoint tarafından Maestia'nın kapatılması kararı alınmış ve oyun geçerliliğini kaybetmiştir. Maestia'ya benzer online oyunlar için tıklayın.