Mafia 2 Save Dosyası

Mafia 2 Save Dosyası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92,503
  • DOSYA BOYUTU 6.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

Sevilen oyun Mafia 2'yi istediğiniz birçok yerden başlayabilmenizi sağlayan geniş kapsamlı bir save dosyaları dizini.

Mafia 2, ilk çıktığı günden bu yana hâlâ heyecanla oynanan bir oyun. Suç dünyasını işleyen oyunlar GTA serisinden sonra iyice popüler olmaya başladı ancak Mafia oyunlarının oyunculara sunduğu dünya rakiplerinden biraz farklı. Mevzubahis olan konuda, isminden de anlaşılabileceği gibi, Amerika'nın İtalyan mafyası tarihi resmedilmiş. 

Oyun dünyasında oldukça başarılı bir yere ulaşan Mafia 2'nin oyuncularından gelen tepkilerinden bazıları, kimi zaman halledilmesi gereken çeşitli görevlerin çok zor olduğundan ve oyunda devam edemediklerinden yanaydı. Aslında birçok oyunda olduğu gibi, bazı görevler oyun kalitesinden ödün vermemek adına sonrasında gelecek olanlardan daha zor olabiliyor ve elbette ki Mafia 2 gibi yarı açık bir dünyada geçen aksiyon dolu bir oyunda bu gibi durumlarla sıkça karşılaşabiliyorsunuz. 

Öte yandan, Mafia 2, koleksyon eşyalarını bulmak adına da emek sarfedilen bir oyun. Sigarasından çakmağına, kravatından kapak kızlarına kadar biriktirmek istediğiniz tüm eşyaların yerini de bulamadıysanız başınız artık ağrımasın. Sorunlarınızı çözecek Mafia 2 Save Dosyası içersinde oyunun 0 tamamlanmış hali de dururken, muhtelif yerlerde kaydedilmiş olmak üzere çeşitli başlangıç noktanız olacak. 

Peki Save Dosyasını kurmak için ne mi yapmalı? Windows 7 ve 8 kullanıcısıysanız, Zıp klasörünün içersindeki dosyaları şu dizine aktarmanız gerekiyor:
C:\Users\PC\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves 

Aşağıdaki resimde bulunan adres çubuğuna bu komutu girerseniz hedeflediğiniz klasöre kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Windows XP kullanıcılarını ise farklı bir adrese yönlendirmemiz gerekiyor. Yapacağınız işlem tamamen aynı ama varmanız gereken yer şu dizin:
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287

Tüm bu doosyaları aktardıktan sonra Mafia 2'yi açıp başlamak istediğiniz yerden başlamak size kalmış. Belki de sizin başınızı ağrıtan bir görev vardı ve bitiremediniz diye gerisini kaçırdınız. Bu Save Dosyası ile bu derdinize çözüm getiriyoruz.