Mafia 2 Türkçe Yama

Mafia 2 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96,093
  • DOSYA BOYUTU 3.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Mafia 2 Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarka oynayabilirsiniz

Mafia 2 Türkçe Yama eğer bir aksiyon oyunu klasiği olan Mafia 2'yi Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Mafia serisinin ilk oyunu 2000'li yılların başında çıkış yapmış ve döneminin ilerisindeki teknolojisi ve herşeyden öte inanılmaz senaryosuyla oyun severlerin gönlünde taht kurmuştu. Oyunun tadı damağımızda kalmıştı ve 2010 yılında, ilk oyunun 8 sene ardından devam oyunu yayınlandı. Mafia 2 teknolojik olarak yenilenmişti ve bolca aksiyon yeni oyunda bizi beklemekteydi. Aradan geçen yılların ardından Mafia 2 sunduğu kaliteyle halen kendisini oynatabilen bir oyun. Yüksek kalite grafiklere sahip olan Mafia 2 tıpkı ilk oyun gibi kaliteli bir senaryoya ve kuvvetli oyun karakterlerine sahip olan bir oyun.

Mafia 2 için Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunun kaliteli diyaloglarını Türkçe olarak takip edebiliyoruz ve oyunun hikayesini daha rahat bir şekilde anlayabiliyoruz. Yama oyunun menüsünü, altyazıları, görevleri ve metinleri Türkçe yapmaktadır. Yamayı yüklerken oyunun kurulu olduğu klasörü seçmeniz gerekmektedir. Yamayı yüklemeden önce olası uyumsuzlukları önlemek için oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemeniz tavsiye edilir.

Mafia 2 Türkçe Yama'yı kurduktan sonra oyunun dilini Türkçe yapmanız ve altyazıları açmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler.